Cyklistická sezóna 2017 zahájena!

03.04.2017 22:34

Náš tým zahájil pro letošní rok cyklistickou, ale i běžeckou sezónu. Naši závodníci opět startovali po celé Ceské republice.

Milena Vodehnalová obsadila 2. místo na maratonu Morkovský Bajk. Stupně vítězů těsně unikly Lukáši Blažkovi, který obsadil 4. místo.

Vše ale směřovalo k závodu Hervis Race For Bikes. Na startu jsme měli hned dvojí zastoupení v podobě dvou zimních posil. Aleš Strnad přišel do našeho týmu z formace Eleven Mercedes Mitas a Radim Hlůžek v minulém roce závodil v týmu Symbio Cannondale. Od obou závodníků se čekal super výsledek, který Aleš potvrdil celkovým 10. místem a Radim obsadil v celkovém pořadí 19. místo!
I běžecká část našeho týmu nezahálela a 2. místo z Ústí nad Labem si odvezla Míša Šolcová.